"ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZONY 2018 V TEPLICÍCH"

"ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZONY 2018 V TEPLICÍCH"

27.05.2018 | Teplice

Datum: 25. až 27. května 2018 Místo: Teplice 
Slavnostní zahájení 864. lázeňské sezóny v Teplicích je pro všechny zájemce připraveno od pátku 25. května, 9:00 hodin, do neděle 27. května, 21:00 hodin 2018. Během víkendu se Teplice promění v jeden veliký svatostánek otevřený hudbě téměř všech žánrů.
 
Součástí akce bude tento program:
■ každoroční svěcení pramenů
■ hudební scény ve středu města
■ originální lázeňské pivo
■ velkolepý ohňostroj s hudbou
 
SCÉNA NA PTAČÍCH SCHODECH
 
Sobota 26. 5. 2018
 
13:00 hodin - VLASTA HORVÁTH S KAPELOU
Zpěvák, jehož jméno je spojeno s vítězstvím ve druhé řadě soutěže Česko hledá Superstar. Svým odhodláním a přístupem k hudební tvorbě dosáhl díky své osobnosti respektu v českém showbyznysu. Nový singl Vlasty Horvátha „Stále nevěřím“ zabodoval v hitparádě Rádia Contact Liberec. Více informací naleznete zde
 
14:30 hodin – NATURAL
Původně západočeská, dnes pražská, kapela, jež se proslavila díky svému hitu „Já na to mám…". V současnosti se Natural orientuje hlavně na nový repertoár. Hraje v obsazení: Petr Kadlček (kytara, perkuse, zpěv), Daniel Andel (klávesy, zpěv), Jozef Zeleňák (basa), Jakub Donáth (bicí). Více informací naleznete zde
 
16:00 hodin - ZUBY NEHTY
Skupina existuje pod názvem Zuby nehty od roku 1987. V současnosti hraje v klubech a na nejrůznějších festivalech v ČR, příležitostně i v zahraničí (USA, Nizozemsko, Izrael). Poslední album "Kusy" vyšlo na podzim 2014, provázely ho vesměs pochvalné recenze a úspěšné turné. V současnosti kapela pracuje na novém repertoáru pro další album. Aktuální sestava: Marka Míková (piano, zpěv), Hana Řepová (bicí, zpěv), Kateřina Jirčíková (fl., sax, zpěv), Alice Flesarová (sax, zpěv), Jan Maxa (baskytara, zpěv). Více informací naleznete zde
 
17:30 hodin - MILAN PEROUTKA SE SKUPINOU PERUTĚ
Kapela hraje chytlavé písničky vlastní tvorby už od roku 2013. Aktuálními členy kapely jsou zpěvák Milan Peroutka, kytarista Šimon Martínek, klávesák Daniel Rojek, baskytarista Michal Beneš a bubeník Michal Jiráň. Největší hity kapely Perutě se pravidelně objevují na TV Óčko. Více informací naleznete zde.
 
19:00 hodin – SALAMANDRA
Ostravská power-metalová legenda, vznikla v roce 1998 a během své existence se propracovala na špičku metalových kapel v ČR. Na svém kontě má šest řadových CD a pravidelně vystupuje na velkých hudebních festivalech a koncertech po boku nejslavnějších světových rockových kapel. Více informací naleznete zde.
 
21:00 hodin - SUPPORT LESBIENS
Pražská kapela Support Lesbiens vykročila opět do nové etapy své existence. V současnosti hraje ve složení Dušan Marko "Marco" (zpěv), Hynek Toman (kytara), Filip Fendrych (kytara), Marek Marian Leždík (baskytara), Radek Tomášek (bicí). Jedním z posledním singlů Movin´On bodovala na podzim 2017 v rádiových hitparádách. Letos zazářila s Brighter Day na E2. Více informací naleznete zde.
 
Neděle 27. 5. 2018
 
13:00 hodin - SEVEROČESKÁ FILHARMONIE TEPLICE & BOHEMIA VOICE
Společně představí unikátní projekt s názvem Barbra Streisand & Ella Fitzgerald slaví narozeniny. Obě dámy mají narozeniny 25 let od sebe ve stejný den, proto toto spojení dvou největších světových zpěvaček. Repertoár koncertu je složen ze skladeb těchto dvou hvězd a je zaranžovaný na míru Tomášem Illem pro vokální kvartet Bohemia Voice a orchestr. Více informací naleznete zde a zde.
 
14:30 hodin – INSTINCT
Poprocková skupina Instinct oslaví letos sedm let existence. Tvoří ji slovenští hudebníci Lukáš Ciho (zpěv) a Miro Maršík (kytara) společně s Čechy Martinem Havelkou (baskytara) a Ondřejem Simonem (bicí). Na svět přišla v Praze, předloni na podzim předskakovala na turné Elánu a loni vydala debutové album Na inzerát. Více informací naleznete zde.
 
16:00 hodin - VIKTOR DYK & WAW
Původní rocková muzika s českými texty a slušným energetickým nábojem! Viktor Dyk - zpěvák, textař, skladatel, multiinstrumentalista, muzikálový herec a hudební producent. Spolupracoval například s kapelami Dorota B.B., Autsider, Gaia Mesiah nebo se Slávkem Jandou a jeho kapelou, s nimiž vystupuje dodnes. Kapelu WAW tvoří: Radek Sedláček – kytara, Jan Daliba – baskytara, Tomáš Novák – bicí a David Pavlík – kytara, basa, vokál. Více informací naleznete zde.
 
17:30 hodin - VYPSANÁ FIXA
Vypsaná fiXa - pardubická kapela, její základ tvoří rockový repertoár obohacený o prvky jiných žánrů; sama kapela se někdy označuje za pop punkovou. Vznikla v roce 1994 a hraje v sestavě Michal Mareda (Márdi) – zpěv, kytara, Milan Kukulský (Mejla) – kytara, Daniel Oravec (Mejn) –baskytara, Petr Martínek (Pítrs) – bicí. Více informací naleznete zde.
 
20:00 hodin - NO NAME
Úspěšná slovenská pop-rocková skupina založená 26. srpna 1996 v Košicích. Opravdový průlom přišel v roce 2000 s albem Počkám si na zázrak, a to především díky písním „Ty a Tvoja sestra“ a „Žily“. Členové kapely: Igor Timko – zpěv, Roman Timko - sólová kytara, vokály, Dušan Timko – kytara, Viliam Gutray - basová kytara, Zoli Sallai - klávesy, vokály, Ivan Timko - bicí, vokály. Více informací naleznete zde.
 
SCÉNA ZA DOMEM KULTURY
 
Sobota 26. 5. 2018
 
13:15 hodin – SPOLEKTIV
Skupina se věnuje výhradně zpívané autorské hudbě s prvky rocku, folk-rocku, ale i jazzu. Jsou velice zdatní instrumentalisté, a tak na koncertech i z nahrávek můžeme slyšet převážně akustické nástroje s použitím klasických kytar a šestistrunných baskytar, dechových nástrojů, perkusí, etnických nástrojů i moderních industriálních nástrojů a přístrojů. Více informací naleznete zde.
 
14:45 hodin - TOMÁŠ LINKA A PŘÍMÁ LINKA
Zpěvák a hráč na foukací harmoniku Tomáš Linka, se pohybuje na českých a zahraničních countryových pódiích od roku 1969. Od roku 1999 vystupuje s vlastní doprovodnou skupinou Přímá linka. Více informací naleznete zde.
 
16:15 hodin - DAVID KRAUS S KAPELOU
Tak trochu zpěvák, skladatel, herec, kreativec. Se svou doprovodnou kapelou hraje ve stylu rocku, jazzu, funky i disca. Více informací naleznete zde.
 
17:45 hodin - LUCIE REVIVAL PRAHA
Nesmrtelné hity Lucie v prvotřídním balení. Více informací naleznete zde.
 
19:15 hodin - TOMÁŠ KOČKO A ORCHESTR
World music inspirovaná moravskou tradiční hudbou. Zvuk kapely je akustický, poučený rockem, etnickou hudbou i jazzem. Více informací naleznete zde.
 
21:15 hodin - VÁCLAV NOID BÁRTA & BEKBEK CLAN
Rockový zpěvák, hudební skladatel, textař, herec a dabér. V posledních letech vytvořil řadu muzikálových rolí. Více informací naleznete zde.
 
Neděle 27. 5. 2018
 
13:15 hodin - MILOŠ MEIER DRUMMING SYNDROME
Miloš Meier patří v České republice k nejlepším bubeníkům. Působí v mnoha kapelách, ale naplno svůj talent nechává rozehrát na vlastních bubenických show s názvem "Drumming Syndrome". Ty už patří do jeho koncertního programu několik let a letos se po třech letech vrátil i do Teplic. Více informací naleznete zde.
 
14:45 hodin – ENERGIT
Skupina je legendou československého rocku a existuje od roku 1972. V současnosti vystupují ve složení: Luboš Andršt – kytara, Jan Holeček – zpěv, Hammond B3 organ, Jiří „Zelí“ Zelenka – bicí, Vladimír „Guma“ Kulhánek – baskytara. Více informací naleznete zde
 
16:15 hodin - LUCIE KLASEK & STRINGZ
Viola, cello, piano, bicí - klasická hudba i hity současné popové scény.
Jedná se o originální akustickou skupinu složenou z absolventů prestižních hudebních akademií. Propojení brilatní techniky, moderních žánrů a až rockerské energie odvážně překračuje hranice klasického pojetí. Více informací naleznete zde.
 
18:00 hodin - ABBA WORLD REVIVAL
ABBA World Revival z Prahy je desetičlenný soubor, složený z profesionálních hudebníků, které svedl dohromady obdiv k tvorbě této světoznámé švédské skupiny a představuje absolutní špičku tohoto hudebního oboru. Více informací naleznete zde
 
19:30 hodin - DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND
Česká country rocková hudební skupina, která má ve svém repertoáru především country písně Ivana Mládka a jeho skupiny Banjo Band. Více informací naleznete zde.
 
SCÉNA NA ZÁMKU

Pátek 25. 5. 2018
 
19:00 hodin - „PARTY BEFORE“
BIG BAND TEPLICKÉ KONZERVATOŘE
Skladby swingových orchestrů Glenna Millera, Artieho Shawa či Bennyho Goodmana až po jazzrockové skladby a pop v provedení mladého, energického orchestru, pod taktovkou Lukáše Čajky. Více informací naleznete zde
 
20:15 hodin - JAZZBIGGANG CHEB
Jazzový bai band zapálených jazzmanů. Mladý orchestr v čele s vůdčí osobností, skvělým klavíristou a jazzmanem Radimem Vojířem, hraje hudbu na pomezí jazzu a swingu. Více informací naleznete zde.
 
Sobota 26. 5. 2018
 
13:00 hodin – DEEPERS
Šest hráčů včetně bicích a saxofonu. Proplétání akustických i elektrických kytar se saxofonovou linkou a propracovanými vícehlasými vokály. Originální texty vyjadřují touhu proniknout pod povrch, do hloubky. Více informací naleznete zde
 
15:00 hodin - BLANKA ŠRŮMOVÁ, JAN SAHARA HEDL A NĚŽNÁ NOC
Poprocková formace se narodila z partnerství dlouholeté frontwomanky Tiché dohody a rockového písničkáře, někdejšího spoluzakladatele skupiny Precedens. Více informací naleznete zde.
 
17:00 hodin - BARBORA MOCHOWA & UNIQUE QUARTET
Éterická zpěvačka – klavíristka, debutovala albem „Waiting for the White Raven“, které v nadšených recenzích sklízí vavříny coby „zjevení“ na české hudební scéně. „Královna melancholie“ osloví milovníky lyrického popu i příznivce filmové a klasické hudby. Více informací naleznete zde.
 
19:00 hodin - UKULELE ORCHESTRA JAKO BRNO
Dvanáct příznivců havajského nástroje připomínajícího malou kytaru. Repertoár tvoří coververze známých písní, prezentovaných s cílem pobavit sebe i posluchače. Více informací naleznete zde.
 
21:00 hodin - MEZCLA ORQUESTA
Energie, temperament, vášeň a láska. Skupina složená z kubánských a českých muzikantů, která nabízí směs rytmů mamba, bachaty, merengue, cumbie, cha-cha-cha, ale i moderních tanečních a jazzových prvků. To vše s kubánskou zpěvačkou Tandou a jejím sametovým hlasem. Více informací naleznete zde.
 
Neděle 27. 5. 2018
 
13:00 hodin - BRASS BAND RAKOVNÍK
Nefalšovaný neworleánský jazz v provedení street bandu, partičky skvělých ostřílených muzikantů. Strhující radost ze života, z muziky a muzicírování. Více informací naleznete zde.
 
15:00 hodin - ONDŘEJ KABRNA & FLYING ACCORDION
Vynikající pianista a akordeonista se svou skupinou se snaží o obnovu „swingového akordeonu.“ Což je v Česku tradiční směr, který jsme kdysi dost uměli. Více informací naleznete zde.
 
17:00 hodin - SAXWORK QUARTET
Profesionální saxofonové kvarteto pod vedením přední české saxofonistky Kateřiny Pavlíkové. Díky jejím aranžím se soubor pyšní originálním repertoárem, který tvoří úpravy slavných klasických i moderních skladeb. Více informací naleznete zde.
 
19.00 CADILLAC S JIŘÍM ŠLUPKOU SVĚRÁKEM A PAVLEM SEDLÁČKEM
Dřevní Rock´n´roll v podání muzikantských bardů, kteří přes svůj pokročilý věk stále ještě spolehlivě roztančí celé zámecké nádvoří. Více informací naleznete zde.
 
SCÉNA NA NÁMĚSTÍ SVOBODY
 
Sobota 26. 5. 2018
 
9.30 hodin – MELODICA
Vystoupení dětského rockového sboru z Bíliny, který vznikl v roce 2013 po projektu se Sámerem Issou. Od té doby vítězí Melodica v různých pěveckých soutěžích a vystupuje s mnoha celebritami. Více informací naleznete zde.
 
11:00 hodin - SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ
 
11:15 hodin - ACT OF GOD
Původní kapela vznikla v lednu 2001. Po problémech, které ji provázely, se kapela v lednu 2007 rozpadá. V roce 2009 dávají zakládající členové dohromady novou sestavu a po několika personálních změnách se v současném složení představí v Teplicích se svým posledním albem „Deception of Freedom“. Více informací naleznete zde
 
12:45 hodin - JAHTEC JAMMIN´ JOB
JJJ vznikl v Žatci, v červenci r. 2006, na jaře 2014 vydal své debutové album "One Job", na němž se v podobě dub remixů podílela řada tvůrců z české reggae scény, a za nějž si projekt odnesl příjemnou bramborovou placku ze žánrových cen Anděl. Více informací naleznete zde
 
14:15 hodin – ETHERY
Kapela Ethery vznikla na konci roku 2015 v Teplicích, když se k partě hudebníků přidala zpěvačka Tereza. Skládají vlastní písně, které se nedrží stylových škatulek, nejvíce je vystihuje alternativní rock. Více informací naleznete zde.
 
15:30 hodin - GEJZA SENDREI
Příjemná půlhodinka filmových melodií v podání skvělého klavíristy Gejzi Sendreje.
 
16:30 hodin - PETR KALANDRA MEMORY BAND
Skupina vznikla v roce 2005 jako pocta Petrovi Kalandrovi. Koncerty jsou nabité hitovkami, ale i méně známými skladbami, které vás přenesou o několik let zpět, kdy všichni chtěli táhnout za zakázaný provaz, jiným směrem než bylo určováno. Více informací naleznete zde.
 
18:00 hodin – ALBUM
S chomutovským Albem se posluchači setkávají již od roku 1986. Repertoár kapely tvoří většinou převzaté skladby z moderního i tradičního bluegrassu opatřené českými texty. Převážná část je však v angličtině. Více informací naleznete zde.
 
19:30 hodin -  JOSEF DANČ BAND a SÁMER ISSA
Skvělá parta úžasných muzikantů vystupovala na ZLS vždy s nějakým zajímavým hostem. Tentokrát si ke spolupráci přivzala Sámera Issu – mladého zpěváka známého z účinkování v soutěži Česko hledá Superstar.
 
21:00 hodin - CARPATIA CASTLE
Carpatia Castle je česká gotic rocková skupina. Skupinu založil v roce 1994 současný baskytarista Tomáš Pošvanc pod vlivem skupin Paradise Lost, Anathema, Tiamat, Crematory, Moonspell, My Dying Bride, Theatre of Tragedy a dalších předních předních představitelů gothic-death-doommetalové scény, prožívající největší rozkvět a populační explozi v polovině 90. let. Více informací naleznete zde.
 
Neděle 27. 5. 2018
 
11.30 – HURRICANE
Kapela se zaměřuje zejména na country, folkovou a rockovou hudbu, ale do repertoáru zahrnuje i vlastní tvorbu, která se pohybuje na rozhraní country a folku. Více informací naleznete zde.
 
13:00 hodin - JANAS & PAPAS
Hudební uskupení, ve kterém najdete stálé i bývalé členy známé teplické kapely Blue Rocket. V jejich podání uslyšíme coververze známých hitů výhradně s českými texty. Více informací naleznete zde.
 
14:30 hodin - FERIT JUKEBOX BAND
Kapela Ferit je energický revivalband a hrají ty největší pecky od starších zahraničních kapel, které si už jen tak nepposlechnete, jako je Deep Purple, Pink Floyd, Led Zeppelin, Gotthard, Aerosmith, Ozzy Osbourne a další. Kapela funguje již bezmála 30 let. Více informací naleznete zde.
 
16:00 hodin – PONTIAC
Country skupina z Teplic hrající moderní country. V minulých letech byla mimo jiné doprovodnou kapelou zpěváka Karla Černocha. Ve svém repertoáru má kromě vlastních skladeb zařazeny skladby amerických a českých autorů a interpretů. Více informací naleznete zde.
 
17:30 hodin - OSKAR PETR GROUP
Známé jméno teplické hudební scény Petr Samek – tentokrát ve spojení s dalším vynikajícím hudebníkem Oskarem Petrem. Více informací naleznete zde.
 
19:00 hodin - CZECH FLOYD
Czech Floyd je kapela hrající písně světoznámé kapely Pink Floyd. Více informací naleznete zde.
 
MUŠLE – ŠANOVSKÝ PARK
 
Sobota 26. 5. 2018
 
9:00 hodin -  DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE - DĚTSKÝ HAPPENING
Prezentace zájmových činností a soutěže pro děti. Taneční a hudební vystoupení dětí z Teplic, Bíliny a Duchcova. Více informací naleznete zde.
 
14:00 hodin - DECHOVÝ ORCHESTR MLADÝCH - ROUDNICE NAD LABEM
Vznikl v roce 1976 při tehdejší LŠU v Roudnici nad Labem. Založil jej a 35let úspěšně vedl dirigent R. Fleissig. Soubor patří ke špičce mládežnických dechových orchestrů ČR.

15:30 hodin - MAĎARSKÝ VYSOKOŠKOLSKÝ FOLKLÓRNÍ SOUBOR – NYITNIKÉK
 
17:00 hodin - ČESKOLIPSKÁ MUZIKA
Dechový soubor hrající klasické lidové a dechové skladby. Je pokračovatelem známé Novoborské sklářské muziky.
 
18:30 hodin - TOČTE SE PARDÁLOVÉ
Petr Kubec, Jana Koutová a Kateřina Klečková – v tomto složení jezdí po celé ČR a nám všem se snaží připomenout známé staropražské a kabartení písně. Více informací naleznete zde.
 
20:00 hodin - MILAN DROBNÝ S KAPELOU
Milan Drobný – je známý český zpěvák, skladatel, producent a někdejší divadelní herec. Studoval konzervatoř a zpíval v kavárně Vltava (stejně jako K.Gott), odtud se s Gottem dostal do divadla Semafor. K jeho největším hitům patří Píseň pro kočku, Pláču, pláču sůl a další. Více informací naleznete zde.
 
Neděle 27. 5. 2018
 
12:00 hodin - ZUŠ TEPLICE
Více informací naleznete zde.
 
14.00 hodin - CLARINET SOCIETY
Clarinet Society – Klarinetová společnost. Je to známé teplické seskupení. Na svých koncertech hrají skladby tanečního, swingového charakteru (písničky J. Ježka, Glennmillerovky,atd.) a také evergreeny populární hudby. Více informací naleznete zde
 
15:30 hodin - DITA HOŘÍNKOVÁ A JEJÍ ARTHARMONY
Dita Hořínková je zpěvačka, herečka, moderátorka, lektorka zpěvu. Působí jako solistka v předních pražských divadlech – Hudební divadlo Karlín, Goja Music hall, Divadlo Broadway… Více informací naleznete zde.
 
17:00 hodin - VESELÍ MUZIKANTI Z PODKRUŠNOHOŘÍ
Dechový orchestr tvoří 17hudebníků ve standartním nástrojovém obsazení, včetně dvou zpěváků a dvou zpěvaček. Repertoár tvoří především známé, ale i méně známé lidové písně ze Slovenska, Moravy i Čech. Více informací naleznete zde.
 
18:30 hodin - REVIVAL SWING BAND PRAHA
Byl založen roku 1979. Revival Swing Band hraje od tradičního jazzu po zvuk swingbandu, evergreenové melodie D. Ellingtona, L.Amstronga, G.Gershwina aj. Více informací naleznete zde.
 
20:00 hodin - RANGERS BAND
Kapela vznikla na konci roku 2005 z většiny členů skupiny Rangers – PLAVCI. Mají v repertoáru písničky ze všech období Rangers, ale i skladby nové ve čtyřhlasém provedení s moderním doprovodem. Více informací naleznete zde.
 
Více informací naleznete zde a zde.
 
Dům Kultury Teplice, příspěvková organizace
Mírové nám. 2950, 415 01 Teplice
 
Lázně Teplice v Čechách a.s., Mlýnská 253, 415 38 Teplice
 
Tel.: +420 417 515 911

 

30.09. | „LANOVKA NA KOMÁŘÍ VÍŽKU JE V PROVOZU“ »

27.09. | „BURGER STREET FESTIVAL TEPLICE 2020“ »

26.09. | „ŘEMESLA A RYTÍŘI V KRUPCE“ »

19.09. | „ŘEZBÁŘSKÝ PLENÉR O BABÍM LÉTĚ – BÍLINA 2020“ »

18.09. | „DEN S ENERGIÍ V BÍLINĚ“ »

12.09. | „10. MEZINÁRODNÍ FOLKLORNÍ FESTIVAL – KOSTOMLATY POD MILEŠOVKOU“ »

12.09. | „OSECKÉ TRHY – TRHY K PODPOŘE ŘEMESLNÍKŮ“ »

05.09. | „BÍLINSKÉ SLAVNOSTI ANEB DEN HORNÍKŮ 2020“ »

21.08. | „REVIVAL FEST 2020 V BÍLINĚ“ »

21.08. | „SENZAČNÍ PROCES DĚDICŮ HRABĚTE JIŘÍHO VALDŠTEJNA NA ZÁMKU DUCHCOV“ »

16.08. | „PROHLÍDKY SKLEPŮ NA ZÁMKU DUCHCOV“ »

15.08. | „MOLL DÁVÁ FEST“ »

31.07. | „LETNÍ KINO 2020 NA ZÁMKU TEPLICE“ »

29.07. | „OTEVŘENÍ NOVÉHO NÁVŠTĚVNICKÉHO OKRUHU NA ZÁMKU DUCHCOV“ »

25.07. | „VEČERNÍ PROHLÍDKY VALDŠTEJNSKÉHO ZÁMKU DUCHCOV BEZ PRŮVODCE“ »

22.07. | „KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY EXPOZICE OKOUZLENI ANTIKOU NA ZÁMKU DUCHCOV“ »

29.03. | „KDE POBÝVAL WAGNER - DOMY A KRAJINY OD DRÁŽĎAN PO PRAHU“ »

21.03. | „EXKURZE V BÍLINSKÉ KYSELCE“ »

23.02. | „ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL V TEPLICÍCH 2020“ »

22.02. | „AFRICKÉ TRHY V TEPLICÍCH“ »

16.02. | „OCHUTNÁVKY OD ČESKÝCH PRODUCENTŮ – TEPLICE“ »

02.02. | "KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY UMĚNÍ V NOUZI? - TEPLICE" »

26.01. | "SKLENĚNÉ VÁNOCE V TEPLICKÉM MUZEU" »

24.12. | "SLAVNOSTNÍ ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU – VÁNOČNÍ DUCHCOV 2019" »

22.12. | "VÁNOCE JAKO ZÁŽITEK - ADVENTNÍ VÍKENDY V TEPLICÍCH 2019" »

30.11. | "EXKURZE V BÍLINSKÉ KYSELCE" »

27.11. | „TEPLICKÝ CIMES 2019 - 9. ROČNÍK DNŮ ŽIDOVSKÉ KULTURY" »

18.10. | „DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE CVRČEK POŘÁDÁ DÝŇOBRANÍ V KRUPCE“ »

07.09. | „BÍLINSKÉ SLAVNOSTI ANEB DEN HORNÍKŮ 2019“ »

24.08. | "EXKURZE V BÍLINSKÉ KYSELCE" »

18.08. | „SLAVNOST HRANIČNÍ BUK – CÍNOVEC 2019“ »

18.08. | „OSECKÉ SLAVNOSTI 2019“ »

28.07. | "OSLAVY OBCE SVĚTEC – JAKUBSKÁ POUŤ 2019" »

20.07. | „OSECKÁ KYTARA 2019“ »

20.07. | „ÚSTECKÁ VETERÁN RALLYE – OLYMPIA TEPLICE“ »

30.06. | „VÝSTAVA CISTERCIÁCKÁ KLÁŠTERNÍ KRAJINA“ »

29.06. | „INTERNATIONAL ROOTS & BLUES FESTIVAL 2019 – TEPLICE A BÍLINA“ »

23.06. | „MALÍŘSKÝ A ŘEZBÁŘSKÝ PLENÉR 2019 V BÍLINĚ“ »

16.06. | „55. HUDEBNÍ FESTIVAL LUDWIGA VAN BEETHOVENA V OSEKU“ »

15.06. | „DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ARCHEOLOGICKÉHO DEPOZITÁŘE V SOBĚDRUHÁCH“ »

15.06. | „LEVANDULOVÝ A MEDOVÝ VÍKEND V TEPLICÍCH“ »

09.06. | „BURGER STREET FESTIVAL TEPLICE“ »

08.06. | „KRÁSA BONSAJÍ 2019 V DUCHCOVĚ“ »

08.06. | „BÍLINSKÉ NÁMĚSTÍ V OBRAZECH DOBY“ »

01.06. | „DEN DĚTÍ V LANOVÉM PARKU – TEPLICE“ »

31.05. | „HUDBA ZNÍ NÁMĚSTÍM – ZUŠ OPEN V BÍLINĚ 2019“ »

29.05. | „HRDINOVÉ A VÁLEČNÍCI ANTICKÝCH BÁJÍ NA ZÁMKU DUCHCOV“ »

26.05. | „ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZÓNY 2019 V TEPLICÍCH“ »

24.05. | „NOC KOSTELŮ 2019 V OSEKU“ »

22.05. | „AKADEMIE DOMU DĚTÍ A MLÁDEŽE BÍLINA 2019“ »

diskuze

 

Počasí v regionu »

Panorama 360° »

Úvod|Cíle/Trasy|Multimédia|Transformace a rekultivace území|Místo pro podnikání|RSK UK|Akce|Kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekultivovaná území ÚK » "ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZONY 2018 V TEPLICÍCH" | Akce

| | cesky deutsch english